Strony

26 lutego 2014

Moje marzenie

Hej, Przepraszam, że nie dodałam żadnego zdjęcia z wycieczki, ale tak jakoś wyszło, że nie zrobiłam ani jednego :-D po prostu nie było czasu. W dzisiejszym poście napiszę coś o moich marzeniach. Na pewno każdy je ma. Oto parę moich marzeń, a jest ich bardzo dużo :-)

  • Książka Wreck This Journal, ponieważ kocham rysować i jak tylko pierwszy raz zobaczyłam tą książkę wiedziałam, że muszę ją mieć co za niedługo się spełni
  • Koń, to moje marzenie od dzieciństwa. Rodzice się nie zgadzają niestety :-( Kiedyś gdy jeszcze nie było mnie na świecie mieliśmy konia, ale dziadkowie go sprzedali :'(
  • Autograf od znanych gwiazd. Niedawno dowiedziałam się od kuzyna, który mieszka w Belgii, że jego przyjaciel koleguje się ze znanymi djami, głownie z Martinem Garrixem :-) Ja go uwielbiam i gdy to przeczytałam zaniemówiłam. W maju autograf będzie już mój :-) 
A wy o czym marzycie? Podzielcie się z nami w komentarzu

21 lutego 2014

Takie tam...

Hej! Jak tam o Was? Pewnie niektórzy z Was mają aktualnie ferie. Mi się już dawno skończyły, a szkoda, bo nie chce mi się chodzić trochę do szkoły :-( Już się nie mogę doczekać poniedziałku, ponieważ jadę na wycieczkę szkolną na kręgle i do kina na film ,,Wkręceni". Na pewno podzielę się z wami fotkami.:-)
 Macie może ulubioną porę roku? Ja nie, zawsze gdy jest lato nie mogę się doczekać zimy, a w zimie, lata. Teraz czekam już z niecierpliwością na wiosnę. A ta miła pora roku już tuż, tuż :-) A oto zdjęcie z mojego ogródka, które robiłam dziś rano:

18 lutego 2014

Hello!

Witajcie, w dzisiejszym poście podzielę się z Wami moim zainteresowaniem do rysowania i mody w jednym.
Może wydaje się to trochę dziecinne, ale ja uwielbiam to robić. A co dokładnie? No właśnie, uwielbiam projektować ubrania w szkicownikach Top Model. Z kąt narodziła się ta pasja? Parę lat temu dostałam od cioci taki szkicownik i od tamtej pory jest to moje hobby. Szkicowników mam takich aktualnie trzy rodzaje, ale na 100% kupie sobie ich więcej. Jedna nie są one najtańsze, więc o wiele tańszym sposobem jest wydrukowanie sobie takie szkicowniki. A oto jeden z moich licznych projektów:
Co o nim myślicie? Swoimi opiniami podzielcie się z nami w komentarzu :-)

14 lutego 2014

Hej

Hej,
Z okazji walentynek
życzę wam szczęścia
i duuuuuuuużo miłości :-)


Dzisiaj w szkole miałam niezły luz, ponieważ odbywał się mecz w siatkówkę między chłopakami z powiatu przeworskiego. Miałam tylko dwa przedmioty i fajrant. Chłopaki z mojego gimnazjum dobrze sobie radzili, ale i tak przegrali parę meczów, ale mieli fantastyczną widownię, która kibicowała tylko im :-)
A tak ogólnie to wczoraj była u mnie w szkole dyskoteka, ale nie byłam na niej bo musiałam jechać do ortodonty do Rzeszowa :-( Kupiłam sobie przy okazji ,, Zagrożeni " i wieczorem do późna byłam pochłonięta książką. Kupiłam także coś do jedzenia, w tym pomarańcze, które mają nietypowy kolor ;-) z jednej strony pomarańczowy, a z drugiej granatowy
Ale były pyszne :-D12 lutego 2014

DIY

Kiedy zaczęłam czytać inne blogi, strasznie mi się spodobał temat DIY. Uwielbiam robić także sama różne ozdoby. Oto jedna z nich.


Aby zrobić taką ozdobę należy pociąć dowolny materiał na paski o szerokości ok. 1 cm i długości w zależności od słoika. Następnie należy wymiesza wodę z klejem (tak ok. 1/2 tego i tego) zamaczać w tej mazi każdy pasek, pozbawić nadmiaru kleju i wepchać do środka słoika pomagając sobie pędzelkiem. Na drugi dzień materiał robi się sztywny i mocno trzyma się słoika. Dla ozdoby można też obwiązać słoik wstążką, tak jak ja to zrobiłam, lub ponieść się po prostu fantazją. :-)

10 lutego 2014

Poznajcie mnie lepiej

Masz drugie imię?
Tak, moje drugie imię to Agnieszka
Ulubiony program telewizyjny?
Ale numer, Rude tube, Śmierć na 1000 sposobów i Galileo
Ulubiona piosenka?
Aktualnie te lubią najbardziej:


Ulubiony i znienawidzony przedmiot w szkole?
Najbardziej lubię plastykę, geografie i biologie, natomiast nienawidzę fizyki i historii
Miejsce które chcesz najbardziej odwiedzić?
Jest bardzo dużo tych miejsc np. Paryż, Londyn, Nowy Jork itd.
Kim chcesz być z zawodu w przyszłości?
To chyba najtrudniejsze pytanie, bo nie mam zielonego pojęcia co ja chcę w życiu robić. Zastanawiam się nad tym, czy iść w kierunku plastycznym, bo mój wujek jest malarzem i odziedziczyłam po nim talent. Zobaczymy co los przyniesie. :-)

06 lutego 2014

Hej

Cześć, jak zauważyliście moje ostatnie posty są bardzo marne, ale to przez brak czasu. Nauczyciele nie mają litości i zadają strasznie dużo zadań. Te ciągłe pytaniny, kartkówki i sprawdziany wyprowadzają mnie z równowagi. Dzisiaj pokażę Wam jak zrobić bardzo łatwo ładny kwiatuszek:
Potrzebne materiały: kolorowe kartki, druciki, nożyczki, paseczek zielonej bibuły
1.Jeśli drut jest zbyt długi należy go przeciąć na pół

2. Następnie należy wyciąć 3 kwadraty 6cm na 6cm z jednego koloru z bloku
3. Wycięte kwadraty należy złożyć na pół, a potem znów je wyprostować
4. Następnie należy zgiąć kwadrat do linii środkowej, która została po wcześniejszym składaniu kwadrata
5. Potem każdy róg trzeba złożyć do środka w taki sposób:
6. Teraz wystarczy to złożyć tylko na pół i jeden płatek gotowy

7. Z dwoma pozostałymi kwadratami postępujemy tak samo, a następnie zginamy lekko drucik tak aby można było w niego wsadzić płatki:
8.Trzeba mocno go ścisnąć by płatki nie wyleciały i na końcu delikatnie zakręcić, na końcu zostaje już tylko rozłożenie ładnie płatków
9. Jeśli ktoś chce można owinąć drucik bibułą
A tak wygląda efekt końcowy
05 lutego 2014

Fajny pomysł

Wczoraj podczas zabawy klockami z młodszym bratem zaczęłam układać różne litery bo strasznie mi się nudziło. Nagle wpadłam na dziwny pomysł: ułożenia z klocków nazwy mojego bloga. Razem z bratem wzięliśmy się do roboty i powstało takie dzieło:

Jeśli ktoś jest chętny to mogę ułożyć z pomocą braciszka np. imię itp.

03 lutego 2014

7 faktów o mnie

1. Mam młodsze rodzeństwo: brata i siostrę
2. Lubię robić fotki i spędzać czas z przyjaciółkami
3. Kocham czytać książki
4. Lubię piec muffinki
5. Chętnie poznaję nowych ludzi
6. Uwielbiam prowadzić mojego bloga i czytać inne blogi
7. Od kiedy pamiętam mażę o koniu