Strony

27 października 2015

Ozdobić, czy oszpecić?

Coraz więcej osób postawia zmienić coś w swoim wyglądzie robiąc tatuaż lub piercing. Oczywiście ten sposób ozdabiania ciała ma wielbicieli i przeciwników. Tatuaż zostaje na zawsze, a kolczyk można zawsze zdjąć. Moim zdaniem, co za dużo to nie zdrowo, ale w odpowiednich ilościach uważam za fajne. Całe ręce pokryte tatuażami też są piękne, ale chyba bym nie odważyła się coś takiego. Jednak delikatny tatuaż uważam za coś uroczego, dodającego charakteru i w pewnym sensie oryginalności. A co do kolczyków, to myślę że każdy może być od czasu do czasu inny na swój sposób. Dziurka nie jest tak widoczna po ściągnięci kolczyka. Jak na razie nosze tylko koczyki w uchu, ale zamierzam zrobić ich więcej, może jakieś smiley kolczyki, ale aby zakładać je nie na co dzień, a o delikatnym tatuażu też nieraz myślałam, ale nie mam potrzeby aby się śpieszyć.
A wy co myślicie o piercingu i tatuażach? 
photos by Sandra Kopko

top- kappahl 
spodnie- h&m
bluza- c&a


15 października 2015

Jesień

Hej, jesień zawitała już prawie miesiąc temu. Niestety nie była to długa złota polska jesień, gdyż zrobiło się zimno, pochmurno i deszczowo. Jednym słowem pogoda jest beznadziejna, ale idealna do siedzenia pod kocem z książką i kubkiem herbaty. Wszystko byłoby idealne, lecz brakuje czasu przez ciągłą naukę.
Zapewne każdy dobrze to rozumie, ten kto bynajmniej trochę stara się w szkole. A przechodząc do stylizacji, są one sportowe, wygodne, takie jak lubię najbardziej.


Photos by Sandra Kopko